A SECRET WEAPON FOR کارشناسی ماشین

A Secret Weapon For کارشناسی ماشین

A Secret Weapon For کارشناسی ماشین

Blog Article

می‌توان قصد خرید خودرو داشت و نیاز به کارشناسی خود را احساس نکرد؟ پس اگر درصدد هستید بهترین خودروی نو یا دست دوم مناسب شرایط خود را با آگاهی کامل خریداری نمایید، این مقاله را از دست ندهید.

بر اساس نتایج این کارشناسی ها که علاوه بر کارشناسی بدنه خودرو شامل کارشناسی فنی، آپشن ها، جلوبندی و… می باشد، قیمت نهایی اتومبیل اعلام شده و خریدار باتوجه به این نکات تصمیم خود را برای خرید می گیرد.

در حقیقت کارشناسی باید انجام شود تا اگر خودرو از قبل تصادفی داشت و فروشنده می‌خواست آن‌ها را مخفی کند، مشخص شود. داشتن تصادف از عوامل افت قیمت خودرو است.

ما در این مطلب از سایت کارنگ قصد داریم درباره کارشناس رنگ خودرو سیار، کارشناسی خودرو در محل، هزینه کارشناسی رنگ خودرو، کارشناسی خودرو آنلاین، قیمت کارشناسی رنگ خودرو در تهران، قیمت کارشناسی خودرو و اینکه هزینه کارشناسی خودرو بر عهده کیست برای شما مطالبی را قرار دهیم. زمانی که برای خرید خودرو میرویم ممکن است در ظهار کاملا تمیز باشد و هیچ گونه مشکلی در آن نبینیم، اما این خودروی به ظاهر سالم ممکن است دارای مشکلات فنی زیادی باشد.

تیم کارشناسی کارنامه از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. کارشناسان کارنامه براساس تخصصی که در برندهای خودرویی دارند، به سرویس‌های کارشناسی اعزام می‌شوند.

کارشناس آنلاین ماشین یا حضوری با استفاده از لوازم کارشناسی خودرو به شما بسیار کمک خواهد کرد ??????? ???? ????? با کمترین دغدغه ماشین جدید یا کارکرده خود را بخرید.

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد خرید ماشینی داشته باشید اما از صفر یا سالمی آن مطمئن نباشید، در این موارد شما با مشورت گرفتن از یک کارشناس خودرو میتوانید خرید مطمئنی داشته باشید، پس به فروشنده اعتمادی نکنید و از کارشناس مربوطه که در این زمینه تخصص کافی دارد کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

با نصب اپلیکیشن همراه مکانیک، یک دستیار متخصص خودرویی داشته باشید و از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوید.

شما هنگام خرید خودرو، برای این‌که از سلامت خودرو مطلع شوید، از کارشناس خودرو کمک می‌گیرید. کارشناس مورد نظر به محل مراجعه، و ماشین را بررسی می‌کند. هزینه این کارشناسی برعهده‌ی شما که خریدار ماشین هستید خواهد بود.

علاوه بر این‌ مشکلات فنی، موتوری، گیربکس و جلوبندی خودرو نیز با تست رانندگی به‌طور دقیق توسط کارشناس فنی مربوطه بررسی و به اطلاع مشتری خواهد رسید.

کار را باید دست کاردان سپرد.برای خرید این دست از خودروها حتما از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

اگر تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس درخواست خود را لغو کنید، کل مبلغ کارشناسی به شما عودت داده خواهد شد.

این دستگاه، به‌طور دقیق می‌تواند وضعیت و ضخامت رنگ بدنه را بررسی کند.

در نتیجه با افزایش ارزش این دارایی معامله‌های خرید و فروش با احتیاط بیشتری انجام می‌شوند و داشتن اطلاعات در مورد وضعیت بدنه، شاسی و ستون‌ها، سلامت قطعات، موتور و گیربکس، سلامت رنگ خودرو و اطلاعات کافی در مورد آپشن‌ها اهمیت زیادی دارد.

Report this page